Vi som arbetar

Johan Gabrielsson
Auktoriserad revisor
  johan.gabrielsson@yrev.se

Läs intervjun om Johan Gabrielsson

Håkan Ekstrand
Auktoriserad revisor
  hakan.ekstrand@yrev.se

Läs intervjun om Håkan Ekstrand

Ing-Marie Nilsson
Auktoriserad redovisningskonsult
  ing_marie.nilsson@yrev.se

Jenny Tuvesson
Auktoriserad redovisningskonsult
  jenny.tuvesson@yrev.se

Läs intervjun om Jenny Tuvesson
 

Kerstin Hansson
Auktoriserad redovisningskonsult
  kerstin.hansson@yrev.se

Läs intervjun om Kerstin Hansson

Rijad Sadikovic
Revisorsassistent
  rijad.sadikovic@yrev.se

Läs intervjun om Rijad Sadikovic

Maria Smedberg
Redovisningskonsult
  maria.smedberg@yrev.se

Kristofer Mårtensson
Redovisningskonsult
  kristofer.martensson@yrev.se

 

Cecilia Wickman
Auktoriserad redovisningskonsult
  cecilia.wickman@yrev.se

Mikael Sjöstedt
Redovisningskonsult
  mikael.sjostedt@yrev.se

Pauline Lennartsson
Revisorsassistent
  pauline.lennartsson@yrev.se

 

Karin Hoff-Persson
Auktoriserad redovisningskonsult
  karin.hoff@yrev.se

Emilia Sjögren
Auktoriserad redovisningskonsult
  emilia.sjogren@yrev.se

Peter Frennhoff
Revisorsassistent
  peter.frennhoff@yrev.se